Αθλητική διάκριση μαθητή του σχολείου μας στην 1η θέση στα 1.000 μέτρα αγώνα ανωμάλου δρόμου !

Στον 7ο Αγώνα Ανώμαλου Δρόμου 1.000 μέτρων που διοργάνωσε το ΤΕΦΑΑ Τρικάλων την Τετάρτη 29-03-2023 στις εγκαταστάσεις του, και συμμετείχαμε ως σχολείο, διακρίθηκε στην 1η θέση ο μαθητής μας της ΣΤ τάξης , Ρωμανός Καλαντζής και μας έκανε όλους περήφανους ! Την απονομή του βραβείου έκανε ο κ. Σούλας Δημήτρης , Καθηγητής κλασικού αθλητισμού του ΤΕΦΑΑ-ΠΘ. Θερμά Συγχαρητήρια στον Ρωμανό Καλαντζή από όλους μας, το Σύλλογο Διδασκόντων και τη Διευθύντρια , το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων και τους μαθητές / τις μαθήτριες του 31ου Δημοτικού Σχολείου “Κώστας Βάρναλης”! Θερμά Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του σχολείου μας που συμμετείχαν ! Θερμά συγχαρητήρια και στους εκπαιδευτικούς Δυσικής Αγωγής του σχοελίου μας, κ Κουτσονάσιο Κωνσταντίνο και Κουτσοθύμιου Σωτηρία ! Ευχόμαστε ολόψυχα σε όλα τα παιδιά να είναι πάντα γερά και ευτυχισμένα, να βάζουν στόχους , να προσπαθούν , να τους κατακτούν και να προοδεύουν στη ζωή τους!